Stal Blachy Kręgi

Płyty poliuretanowe

płyty z pianką PIRW kwestii materiałów budowlanych z każdym rokiem pojawiają się na rynku nowości, których celem jest przede wszystkim zapewnienie odbiorcom materiałów jak najwyższej jakości o jak najlepszych cechach. Takimi właśnie są z pewnością płyty poliuretanowe, wykonywane z pianki PIR. Pianka ta posiada specjalne właściwości, dzięki czemu wykonane z niej płyty charakteryzują się przede wszystkim niezwykle dobrymi cechami termoizolacyjnymi. W procesie produkcji płyt pianka wytwarza specjalne wiązania, zapewniające takie właśnie cechy.
Wykonane z pianki płyty poliuretanowe bez problemu można przycinać na dowolną wielkość, czego nie da się często zrobić z wykonywanymi z blachy płytami warstwowymi. To znacznie skraca proces ich układania, oszczędzając czas, jak również zmniejsza związane z tym koszty. W przypadku płyt z pianki PIR nie ma bowiem konieczności stosowania pomiędzy płytami przerw dylatacyjnych, co przekłada się na koszty ich montażu.
Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się produkty spełniające wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Przykładamy wiele uwagi przede wszystkim do jak najwyższej jakości prezentowanych produktów, jednakże staramy się także, aby były one dostępne w naszej ofercie po jak najbardziej atrakcyjnej cenie.