Stal Blachy Kręgi

Płyty warstwowe

płyty warstwowe Płyty warstwowe z pewnością można dzisiaj zaliczyć do jednych z bardziej popularnych materiałów budowlanych. Wykorzystuje się je przede wszystkim do stawiania budynków przemysłowych, ze względu na to, że pozwalają na znaczne skrócenie czasu, potrzebnego do ich właściwego montażu. Konstrukcja płyt warstwowych jest tak przemyślana, aby nie tylko ułatwiały one prace budowlane, ale także niezwykle skutecznie chroniły przed utratą ciepła. Pomiędzy dwoma arkuszami blachy, zabezpieczonymi przed wpływem czynników atmosferycznych, znajduje się rdzeń wykonany z odpowiedniego materiału. Najczęściej jest to styropian, wełna mineralna lub poliuretan.
Zadaniem rdzenia jest nie tylko zapobieganie przed utrata ciepła, ale także stabilizowanie całej płyty. Ich konstrukcja sprawia, że także są znacznie bardziej odporne na ogień niż wiele innych stosowanych w budownictwie materiałów. Zaletą płyt warstwowych z pewnością jest przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości ich zastosowania. Przy ich pomocy wykonuje się nie tylko ściany, ale także pokrycie dachów, zwłaszcza na budynkach przemysłowych.
W naszej ofercie Klienci z pewnością bez większych problemów zdołają znaleźć idealnie dobrane do swoich potrzeb płyty warstwowe. Staramy się na bieżąco uzupełniać ofertę o nowości z tej dziedziny, bez problemu także udzielamy informacji na temat wszystkich proponowanych produktów.

Po więcej informacji zapraszamy: http://www.sandwich-panel.eu/